Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Provozovatelem internetového obchodu nevrela.com je Kamil Nevřela, IČO: 66174228

Objednávky

Všechny objednávky podané prostřednictvím tohoto internetového obchodu jsou závazné. O přijetí objednávky a upřesnění termínu vyřízení Vaší objednávky Vás budeme informovat E-mailem nebo telefonicky.

Všechny ceny v internetovém obchodě jsou uvedeny včetně 21% DPH.

Dodací podmínky a způsob doručení

Zboží Vám bude odesláno prostřednictvím zásilkové služby DPD nebo pro nadměrné zboží přepravní služby GEIS a TOP TRANS. O odeslání Vás informujeme E-mailem.

U zboží zaslaného na dobírku účtujeme jednotné poštovné (včetně poplatku za dobírku)

DPD – 170 Kč / 1 balík max 31,5kg, délka max 175cm, obodová délka 300cm

DPD  SK – 290 Kč/ 1 balík max 31,5kg, délka max 175cm, obodová délka 300cm

GEIS – 400 kč u savic 2,4m bez šroubení

GEIS – 550 kč u savic 2,5m včetně šroubení

TOP TRANS – cena dle váhy a místa dodání

O termínu dodání Vás budeme informovat E-mailem nebo telefonicky v nejkratším termínu.

Způsob placení

Platit v našem obchodě můžete jedním z následujících způsobů:

 • platba při doručení (dobírka)
 • v hotovosti při převzetí zboží
 • platba převodem dopředu: po připsání částky na náš účet bude zboží odesláno nebo je možné ho vyzvednout.

Reklamační řád

Při reklamaci se Vám budeme snažit vyjít vstříc a záležitost neprodleně řešit. K rychlému a úspěšnému vyřízení reklamací dodržujte následující podmínky.

V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je vadné, nefunkční či poškozené, oznamte nám zjištěné vady co nejdříve E-mailem na adresu kamil@nevrela.com, případně telefonicky nebo písemně.

Reklamace musí obsahovat popis zjištěných závad a jejich projevů. Prodávající rozhodne o reklamaci nejpozději do 3 pracovních dnů a vyrozumí kupujícího elektronickou poštou, pokud se s kupujícím nedohodne jinak. Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou na delší lhůtě.

Zboží, které reklamujete, je nutné vrátit doporučeně na adresu prodejce. Zboží musí být zbavené nečistot a řádně zabaleno tak, aby nedošlo k jeho dalšímu poškození během přepravy, součástí reklamace je kopie daňového dokladu.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu zboží, funkčních vlastností a škod z neodborného používání zboží, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

Záruční lhůta se nevztahuje na vady vzniklé neodborným či nešetrným zacházením. Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce.

Vyřizování reklamací podléhá ustanovením následujících právních norem:

 • Zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele,
  • Zákon č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, Část osmá, Hlava druhá, Oddíl čtvrtý – Zvláštní ustanovení o prodeji zboží v obchodě.

Záruka vrácení peněz

Nákupem v internetovém obchodě www.nevrela.com nepodstupujete vůbec žádné riziko. V souladu se zákonem č. 367/2000 Sb., máte možnost do 14 dnů od obdržení zboží jej bez udání důvodu vrátit. Peníze vám budou neprodleně zaslány zpět (částka zaplacena za poštovné se nevrací). K uplatnění nároku na vrácení peněz dodržujte, prosíme, následující podmínky:

 • vrácené zboží musí být v původním obalu, nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené.
  • nakupující zašle zboží běžnou balíkovou poštou na vlastní náklady na adresu prodejce: Kamil Nevřela, Sádek 118, 747 75 Velké Heraltice. Zboží nesmí být zasláno na dobírku.
  • do zásilky s vráceným zbožím vložte, prosíme, kopii útržku z dobírkové nebo balíkové složenky (v případě, že bylo zboží zasláno na dobírku) a kopii daňového dokladu.

Provozovatel si vyhrazuje právo na opravu ceny zboží před odesláním zboží, zjistí-li, že bylo zboží nabízeno za chybnou cenu. V takovém případě musí zákazníka o správné ceně informovat a ten musí s úpravou ceny souhlasit. V opačném případě nedojde k uzavření kupní smlouvy a objednávka bude provozovatelem stornována.