Věrnostní program

Věrnostní program

  1. Zaregistrujte se na nevrela.com.
  2. Nakupujte na našem e-shopu.
  3. Po dokončení objednávky za každých 100 Kč připíšeme 1 bod.
  4. Při dalším nákupu můžete část objednávky zaplatit body. 1 bod = 1 Kč.
  5. Po přihlášení uvidíte na nástěnce Vašeho účtu stav bodů.
  6. Platnost Vašich věrnostních bodů je omezena na 365 dnů.

Jak můžu získat VĚRNOSTNÍ body?

Věrnostní body získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek bodů, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím více bodů můžete získat. Věrnostní body se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Body se přičítají podle vzorce 100 Kč = 1 bod.

Můžu získat VĚRNOSTNÍ body i jinak?

Ano můžete. Při nákupu na prodejně, po domluvě s prodejcem se můžete domluvit na přičtení bodů.

Jak můžu VĚRNOSTNÍ body uplatnit?

Vaše nasbírané body vám přináší slevy. Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte stav bonusových bodů s možností jejich použití, kdy 1 bod = 1 Kč.

Přehled bodů…

Přehled počtu získaných věrnostních bodů je vždy dostupný kliknutín na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich věrnostních bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho účtu.

A co platnost mých bodů?

Platnost Vašich věrnostních bodů je omezena na 365 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Další informace

Věrnostní body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit.